Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 1 od 10

1 - 20 od ukupno 187 oglasa - Prodaja

17
329 000 € 4985 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik

66 m2

kat
17
525 000 € 4268 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklo

123 m2

kat
3
200 000 € 260 €/m²
ažuriran
Zadar, Veli Iž

768 m2

kat
17
363 000 € 4125 €/m²
ažuriran
Zadar, Mocire

88 m2

kat
17
221 000 € 2351 €/m²
ažuriran
Zadar, Crvene kuće

94 m2

2. kat
17
246 900 € 3336 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

74 m2

1. kat
17
217 800 € 3300 €/m²
ažuriran
Vir, Vir

66 m2

1. kat
17
205 000 € 1206 €/m²
ažuriran
Novigrad, Pridraga

170 m2

kat
5
225 000 € 207 €/m²
ažuriran
Pašman, Ždrelac

1085 m2

kat
5
115 000 € 204 €/m²
ažuriran
Pašman, Ždrelac

565 m2

kat
8
1 340 000 € 430 €/m²
ažuriran
Kukljica, Kukljica

3118 m2

kat
17
930 000 € 2990 €/m²
ažuriran
Vrsi, Mulo

311 m2

kat
3
800 000 € 481 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

1663 m2

kat
17
580 000 € 3867 €/m²
ažuriran
Zadar, Brodarica

150 m2

kat
4
365 000 € 381 €/m²
ažuriran
Preko, Preko

957 m2

kat
17
280 000 € 2772 €/m²
ažuriran
Vrsi, Vrsi

101 m2

kat
12
230 500 € 3033 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan

76 m2

1. kat
17
979 000 € 4390 €/m²
ažuriran
Nin, Ninski Stanovi

223 m2

kat
3
50 000 € 92 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac

545 m2

kat
12
235 000 € 870 €/m²
ažuriran
Ražanac, Rtina

270 m2

kat
Stranica 1 od 10
Tip ponude Prodaja agencije Lavicci Nekretnine na imovina.netupisivanje
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup