Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Stranica 10 od 10

181 - 187 od ukupno 187 oglasa - Prodaja

4
145 000 € 202 €/m²
ažuriran
Preko, Ugljan

719 m2

kat
17
550 000 € 2165 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar

254 m2

kat
4
84 000 € 80 €/m²
ažuriran
Sali, Brbinj

1047 m2

kat
4
75 000 € 188 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Sveti Filip i Jakov

399 m2

kat
17
390 000 € 3514 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrčane

111 m2

kat
17
495 000 € 2513 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka

197 m2

kat
17
2 300 000 € 4315 €/m²
ažuriran
Vodice, Srima

533 m2

kat
Stranica 10 od 10
Tip ponude Prodaja agencije Lavicci Nekretnine na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup